O nas

Pomysł na założenie Biura Podróży Magellan zrodził się podczas wyjazdu wakacyjnego. Kilka miesięcy później powstało biuro na ulicy Długiej w Bydgoszczy, które do roku 2014 było główną siedzibą firmy. Od tego roku firma prężnie działa przy ulicy Dworcowej 47.

Magellan to przede wszystkim zespół ciekawych młodych i bardzo ambitnych osób , które mają za sobą doświadczenie w branży oraz wiedzę, dzięki którym możemy z powodzeniem realizować misję firmy oraz pomnażać zasoby. To, kim jesteśmy, najlepiej obrazuje cel, do którego zmierzamy…

Co oferujemy? Gwarantujemy elastyczne podejście do klienta i profesjonalną obsługę 24h. Wiemy, że w dzisiejszych czasach ważna jest kompleksowość oraz dbałość o najmniejsze detale dlatego uruchomiliśmy w roku 2014 specjalną usługę Concierge Travel, z której intensywnie korzystają nasi Klienci. Specjalnie dedykowany personel Concierge Travel jest do Państwa dyspozycji. Stwarzamy możliwość zbudowania trwałych i stabilnych relacji biznesowych. Stawiamy na bezpośredni kontakt z naszymi Klientami dlatego tak często spotykamy się przy okazji różnych eventów oraz prezentacji produktów.

 

Poniżej prezentujemy streszczenie naszej urodzinowej Gali, która odbyła się dnia 04.09.2015 w Hotelu Holiday Inn w Bydgoszczy, oraz krótki film o naszych pasjach, które motywują nas do działania!

Gala Urodzinowa Magellana- zobacz!

Działanie i Pasja- zobacz!

 

 

Caring for Clime
Jakie wartości są dla nas szczególnie ważne?

Uczciwość wobec Klientów i kontrahentów jest dla nas najważniejsza. Zdajemy sobie sprawę, że w dłuższej perspektywie to właśnie ta cecha stanowi naprawdę solidny fundament działalności firmy. Postęp i zmiany na lepsze to strategiczne elementy rozwoju naszej firmy. Ciągłe wprowadzanie pozytywnych zmian sprawia, że z dnia na dzień stajemy się lepsi i bardziej konkurencyjni. Szybko wyciągamy wnioski z popełnionych błędów i na przekór trudnościom towarzyszącym branży turystycznej związanych z wybuchem wulkanów czy również zamieszkami w różnych częściach świata, priorytetowa jest dla nas realizacja polityki nastawionej na współpracę pracodawcy z pracownikami klientami i kontrahentami uzyskanie możliwie największej satysfakcji z razem wykonywanej pracy.

Dokąd zmierzamy? Co chcemy osiągnąć?

Nieustannie wprowadzamy innowacje. Otwieramy się na potrzeby rynku i z powodzeniem spełniamy oczekiwania naszych Klientów. Priorytetowe jest dla nas ciągłe podnoszenie jakości usług wykonywanych dzięki technologiom jakich nieustannie ulepszamy. Szukamy inspiracji na rynkach zachodnich i dlatego bardzo często uczestniczymy w targach zagranicznych aby serwować naszym Klientom nowe rozwiązania. Dzięki temu jesteśmy stabilną firmą, która wiedzą, praktyką i rzetelną pracą zdobywa miano niezawodnego partnera w biznesie od 10 lat. Celem naszym jest podbić rynki zagraniczne i konkurować z najlepszymi!

 

Infolinia

(52) 321-19-94

Telefon alarmowy

512-210-196

ul. Dworcowa 47

85-009 Bydgoszcz

Skorzystaj z formularza

Napisz wiadomość