Bilety na szybką kolej

Idealny sposób na przemieszczanie się podczas podróży wakacyjnych i nie tylko! Podróże pociągiem są szybkie, wygodne, bezstresowe i pozwalają spokojnie cieszyć się pięknymi widokami w trakcie jazdy.

Chcecie poznać Niemcy na swój sposób, przybyć wprost do "serca miasta" i to bardzo szybko? Z Deutsche Bahn - koleją jest to możliwe. - Mamy dla Was doskonałą propozycję!

Podróżujcie z nami nawet aż do 300 km/h - np. z Berlina do Frankfurtu n/M tylko w 3 godziny i 35 minut.

Również Wasz komfort jest dla nas bardzo ważny. Kolej DB proponuje nowocześnie wyposażone pociągi i szeroki zakres usług. Przyjazna załoga stoi zawsze do Waszej dyspozycji, a w wagonie restauracyjnym macie możliwość nie tylko cieszyć się podróżą, ale i delektować się kulinarnie.  

POCIĄGI:

Intercity Express (ICE) - jazda do 330 km/h Dzięki superekspresowi ICE osiągającemu prędkość do 330 km/h możemy zaoferować Państwu najszybsze, najnowocześniejsze i cechujące się najwyższym komfortem połączenie. Pociąg wjeżdża do dużych centrów w Niemczech, a także do miast w Szwajcarii, Austrii, Belgii, Holandii, Francji i Danii.

ICE Sprinter - jeszcze szybciej do niemieckich metropolii! Najszybszy sposób na podróż do metropolii Niemiec. Dzięki ICE Sprinter można podróżować bez przystanków z Berlina do Frankfurtu w zaledwie trzy i pół godziny. Intercity i Eurocity na polskich drogach Wygodnie i bezpiecznie z Polski do Niemiec Klasyczny Intercity (IC) tworzy połączenie pomiędzy większymi miastami w Niemczech. Pociągi o takim samym międzynarodowym standardzie, wyjeżdżające z Niemiec do większych miast europejskich w krajach sąsiedzkich, to Eurocity (EC). Do tej grupy należą Ekspres Warszawa-Berlin, który trzykrotnie w ciągu dnia kursuje z Warszawy i Poznania do Frankfurtu (nad Odrą) i Berlina oraz ECE z Krakowa lub Szczecina do Berlina.

Zalety podróżowania koleją:

  • Szybko i korzystnie
  • Wygodnie i komfortowo
  • Możliwość odpoczynku oraz spokojnej pracy
  • Pewny dojazd do celu
  • Ochrona środowiska
  • Przekonajcie się sami

Życzymy szczęśliwej podróży!

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt

 

Infolinia

(52) 321-19-94

Telefon alarmowy

512-210-196

ul. Dworcowa 47

85-009 Bydgoszcz

Skorzystaj z formularza

Napisz wiadomość